REQUEST PRICE
Please enter these characters in the following text field.

Fields with * are required
Close filters
 
 
 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
104 From 115
No results were found for the filter!
7187953
CoaguChek® Pro II PT Controls
Content 4 piece(s) (€3.99 / 1 piece(s))
€15.95
CoaguChek® Pro II aPTT Test
CoaguChek® Pro II aPTT Test
Content 48 piece(s) (€4.79 / 1 piece(s))
€230.00
CoaguChek® Pro II aPTT Controls
CoaguChek® Pro II aPTT Controls
Content 4 piece(s) (€7.70 / 1 piece(s))
€30.80
5944019
CARDIAC Control T
Content 2 piece(s) (€27.85 / 1 piece(s))
€55.70
terralin® protect 5 L
terralin® protect 5 L
Content 5 litre(s) (€11.11 / 1 litre(s))
€55.53
Mikrobac® forte 20 mL Dosierbeutel
Mikrobac® forte 20 mL dosage sachet
Content 250 piece(s) (€0.31 / 1 piece(s))
€78.74
Scott® 50 Ärzterollen
Scott® 50 Couch Covers
Content 6 piece(s) (€19.29 / 1 piece(s))
€115.73
Unisan® Ärzterollen, Tissue
Unisan® cover for examination couch, paper tissue
Content 6 piece(s) (€7.79 / 1 piece(s))
€46.74
Unisan® Ärzterollen, Recycling
Unisan® cover for examination couch, paper tissue
Content 6 piece(s) (€9.70 / 1 piece(s))
€58.22
Liegenabdeckung Tissue
Cover for examination couch, paper tissue
Content 4 piece(s) (€16.00 / 1 piece(s))
€64.00
Liegenabdeckung Tissue 3-lagig
Cover for examination couch, paper tissue
Content 6 piece(s) (€8.47 / 1 piece(s))
€50.79
RUDAVEN®-plus Kanülenfixierung
RUDAVEN®-plus cannula fixation
Content 50 piece(s) (€0.17 / 1 piece(s))
€8.50
Abfallsäcke Apura 60 Liter
Trash bags Apura 60 litres
Content 25 piece(s) (€0.20 / 1 piece(s))
€4.89
Einweghandtücher, Altpapier, 2-lagig, C-Falzung
Disposable hand wipes, recovered paper, 2-ply,...
Content 3072 piece(s) (€0.02 / 1 piece(s))
€67.48
Readytest® HB Mini
Readytest® HB Mini
Content 40 piece(s) (€0.65 / 1 piece(s))
€25.83
7125855
Leuko-tic® plus blue
Content 100 piece(s) (€0.99 / 1 piece(s))
€98.61
104 From 115