REQUEST PRICE
Please enter these characters in the following text field.

Fields with * are required
Close filters
 
 
 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
101 From 115
No results were found for the filter!
Coagulometerröhrchen 4 mL
Coagulometer tubes
Content 1000 piece(s) (€0.01 / 1 piece(s))
€14.81
Candida Elektivagar
Candida elective agar
Content 20 piece(s) (€0.73 / 1 piece(s))
€14.66
Abstrichtupfer mit Versandgefäß
Specimen swabs with mailing tubes
Content 500 piece(s) (€0.24 / 1 piece(s))
€120.83
Abstrichbürste Celltip®
Cytobrush Celltip®
Content 10 piece(s) (€0.16 / 1 piece(s))
€1.60
Viola® Schwangerschaftstest
Viola® Pregnancy Test
Content 20 piece(s) (€1.31 / 1 piece(s))
€26.29
Servotest® 10
Servotest® 10
Content 100 piece(s) (€0.14 / 1 piece(s))
from €14.43
mö-screen Drogen-Multi-Dip-Test 10
Mo-screen multi-drug dip test 10
Content 10 piece(s) (€9.29 / 1 piece(s))
€92.86
Microalbustix®
Microalbustix®
Content 25 piece(s) (€0.81 / 1 piece(s))
€20.19
Micral-Test®
Micral-Test®
Content 30 piece(s) (€1.33 / 1 piece(s))
€39.95
Hitado hcg Streifentest
Hitado hcg strip test
Content 25 piece(s) (€0.62 / 1 piece(s))
from €15.44
Korsolex® extra
Korsolex® extra
Content 5 litre(s) (€23.70 / 1 litre(s))
€118.48
Instru Zym® 
Instru Zym®
Content 5 litre(s) (€13.54 / 1 litre(s))
€67.70
thermosept® ER
thermosept® ER
Content 5 litre(s) (€9.34 / 1 litre(s))
€46.68
101 From 115